URSA TERRA 74 Ph barna ásványgyapot 50mm
Paraméterek
| Hőszigetelő képesség | λ 0.037 W/m K |
| Kiszerelés | 9 m2/csomag |
| Rakat norma (m2) | 28 csomag/raklap |
| Súly kg | 20 kg |
| Típus | Ursa Terra 74 |
| Tűzvédelmi osztály | A1 |
| Alkalmazás | Tetőtér beépítés, Akusztikai szigetelések |
| Szélesség mm | 600 mm |
| Hosszúság mm | 1250 mm |
| 113296 |
Leírás
Ajánlott felhasználási területek: szerelt válaszfalak, könnyűszerkezetes épület, zárófödém /padlásfödém, tetőtér beépítés, akusztikai szigetelés(hangelnyelési célokra)
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
