FLASH WDVTE333 falburkoló mozaik 29,8x52,3x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 4 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált mozaik |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 8.9 kg |
| Szélesség cm | 29.8 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Flash |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 52.3cm |
| 128653 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
