Rockwool Frontrock S Homlokzati hőszigetelő lemez 40x600x1000 mm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 6 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.037 W/m K |
| Kiszerelés | 3,6 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 20 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 72 m2/raklap |
| Súly kg | 18 kg |
| Típus | Frontrock S |
| Alkalmazás | homlokzati hőszigetelő lemez |
| Vastagság mm | 40 mm |
| Szélesség mm | 600 mm |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víztaszító, csupasz, vakolható kőzetgyapot le-mez. 50 mm-es vastagságig kerül legyártásra. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, ké-pes a tűzterjedést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessé-ge is kiemelkedő. Teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a le-vegőével megegyező. Nem zsugorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
A Frontrock S lemezek ROCkWOOl feliratos polietilén zsugorfóliába csomagolva, bálában kerülnek forgalomba. A termék leg-fontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísérőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
