Rockwool Fixrock FB1 Homlokzati hőszigetelő lemez 50x600x1000 mm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 12 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.039 W/m K |
| Kiszerelés | 7,2 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 10 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 72 m2/raklap |
| Súly kg | 12 kg |
| Testsűrűség | 32 kg/m3 |
| Típus | Fixrock FB1 |
| Alkalmazás | homlokzati hőszigetelő lemez |
| Vastagság mm | 50 mm |
| Szélesség mm | 600 mm |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víz taszító, egyik oldalán fekete üvegfátyol-lal kasírozott kőzetgyapot lemez. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, képes a tűzterjedést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a le-vegőével megegyező. Nem zsugorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
A Fixrock FB1 lemezek ROCkWOOl feliratos polietilén zsugorfóliába csomagolva, bálában kerülnek forgalomba. A termék legfontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísérőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
