Rockwool Deltarock kőzetgyapot hőszigetelő 200x600x1000 mm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 3 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.037 W/m K |
| Kiszerelés | 1,8 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 10 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 18 m2/raklap |
| Súly kg | 12.6 kg |
| Testsűrűség | 35 kg/m3 |
| Típus | Deltarock |
| Alkalmazás | tetőtér |
| Szélesség mm | 600 mm |
| Hosszúság mm | 1000 mm |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víztaszító, gyárilag derékszögű háromszög alakra vágott, csupasz kőzetgyapot lemez. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, képes a tűzterje-dést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a levegőével megegyező. Nem zsu-gorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
A Deltarock lemezek ROCkWOOl feliratos poli eti lén zsugorfóliába csomagolva, de-rékszögű háromszög alakra vágva, bálában kerülnek forgalomba. A termék legfontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísérőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
