Pangolin White Marble vízálló SPC 605x305x5mm
Paraméterek
| Felület | márványhatású |
| Kiszerelés | 2,21 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC5/33 |
| Súly kg | 17.2 kg |
| Szélesség cm | 30.5 cm |
| Szín | fehér |
| Vastagság cm | 0.5cm |
| Hosszúság cm | 60.5cm |
Leírás
A Pangolin SPC burkolatok (Stone Polymer Composite) számos előnnyel rendelkeznek és ezáltal kiemelkednek a melegburkolatok közül. Beltéri burkolatként korlátozások nélkül felhasználható.
– 100% vízálló
– strukturált, csúszásmentes felület
– padlófűtésre is tehető
– tűzálló
– uv álló
– hatékony lépészaj csökkentés
– formaldehid mentes
– környezetbarát
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
