Pangolin Riga Oak vízálló SPC 1220x182x5mm
Paraméterek
| Felület | fahatású |
| Kiszerelés | 2,22 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC6/34 |
| Súly kg | 18 kg |
| Szélesség cm | 18.2 cm |
| Szín | sötét tölgy |
| Vastagság cm | 0.5cm |
| Hosszúság cm | 122cm |
Leírás
A Pangolin SPC burkolatok (Stone Polymer Composite) számos előnnyel rendelkeznek és ezáltal kiemelkednek a melegburkolatok közül. Beltéri burkolatként korlátozások nélkül felhasználható.
– 100% vízálló
– strukturált, csúszásmentes felület
– padlófűtésre is tehető
– tűzálló
– uv álló
– hatékony lépészaj csökkentés
– formaldehid mentes
– környezetbarát
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
