Pangolin Kiruna Oak vízálló SPC 1220x183x4,5mm
Paraméterek
| Felület | fahatású |
| Kiszerelés | 2,23 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC5/33 |
| Súly kg | 16 kg |
| Szélesség cm | 18.3 cm |
| Szín | sötét tölgy |
| Vastagság cm | 0.45cm |
| Hosszúság cm | 122cm |
Leírás
A Pangolin SPC burkolatok (Stone Polymer Composite) számos előnnyel rendelkeznek és ezáltal kiemelkednek a melegburkolatok közül. Beltéri burkolatként korlátozások nélkül felhasználható.
– 100% vízálló
– strukturált, csúszásmentes felület
– padlófűtésre is tehető
– tűzálló
– uv álló
– hatékony lépészaj csökkentés
– formaldehid mentes
– környezetbarát
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
