CARNEVAL ZBK 602 falburkoló 25x40x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | 1,5 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 19.81 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | konyha, fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
