KITTI ZBD 42054 falburkoló 25x40x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 15 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Hosszúság cm | 19 cm |
| Kiszerelés | 1,5 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 54 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 81 m2/raklap |
| Súly kg | 19.81 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | kék |
| Termékcsalád | Kitti |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
