Burlington Blue padlóburkoló 59,5x119,5x2 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 1 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált, strukturált, kőhatású |
| Járható | R11 |
| Kiszerelés | 0,71 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 30.81 kg |
| Szélesség cm | 59.5 cm |
| Szín | kék |
| Termékcsalád | Burlington |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 2cm |
| Hosszúság cm | 119.5cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).Kopásállóság:PEI4
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
NIGHTWISH Navy Blue Tonal Sturktura matt falburkoló 25x75x0,9 cm
10.390,00 Ft/m2
13.507 Ft
Rendelhető
NIGHTWISH Navy Green Tonal Struktúra matt falburkoló 25x75x0,9 cm
10.390,00 Ft/m2
13.507 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura A matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura B matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura C matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
