NIGHTWISH Navy Green Tonal Struktúra matt falburkoló 25x75x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 7 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált, strukturált |
| Kiszerelés | 1,3 m2/doboz |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 21.06 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Nightwish |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 75cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
NIGHTWISH Navy Blue Tonal Sturktura matt falburkoló 25x75x0,9 cm
10.390,00 Ft/m2
13.507 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura A matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura B matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura C matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
