Fashion Spirit Copper falburkoló dekor 9x39,8x1,1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor, strukturált |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.64 kg |
| Szélesség cm | 9 cm |
| Szín | arany |
| Termékcsalád | Fashion Spirit |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1.1cm |
| Hosszúság cm | 39.8cm |
| 125113 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
FEELINGS Bianco Struktura A matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura B matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura C matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
NIGHTWISH Navy Blue Tonal Sturktura matt falburkoló 25x75x0,9 cm
10.390,00 Ft/m2
13.507 Ft
Rendelhető
NIGHTWISH Navy Green Tonal Struktúra matt falburkoló 25x75x0,9 cm
10.390,00 Ft/m2
13.507 Ft
Rendelhető
