Noisy Whisper Grafit Mozaik falburkoló dekor 27,4x29,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | mozaik dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.39 kg |
| Szélesség cm | 27.4 cm |
| Szín | grafit |
| Termékcsalád | Noisy Whisper |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 29.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
21.249,58 Ft/m2
25.287 Ft
Rendelhető
Soulwood Chocolatte Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
19.900,00 Ft/m2
23.681 Ft
Rendelhető
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x179,8x0,9 cm
28.700,00 Ft/m2
30.709 Ft
Rendelhető
