Noisy Whisper Antracit falburkoló dekor 39,8x119,8x1,1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált, strukturált, dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 9.3 kg |
| Szélesség cm | 39.8 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Noisy Whisper |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1.1cm |
| Hosszúság cm | 119.8cm |
| 125118 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
