Graboplast SPC Domino Compact Tully
Paraméterek
| Anyag | SPC |
| Felület | fahatású |
| Járható | V4 fózolás |
| Kiszerelés | 2,67 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC4/32 , 0,4 mm kopóréteg |
| Súly kg | 20 kg |
| Szélesség cm | 17.78 cm |
| Szín | sötétbarna |
| Vastagság cm | 0.4cm |
| Hosszúság cm | 125cm |
| 91848 |
Leírás
• 100% vízálló
• Klikkes illesztési rendszerrel
• Magas, közületi kopásállósággal
• Padlófűtéshez is alkalmazható
• Kopásosztály: Kereskedelmi 32 / Könnyűipari 41
• Fózolás: Mikrofózolt élek
A Domino SPC padló nagy előnye a merev mag, amely összetételéből adódóan (Stone Polymer Composite = Ásványi Polimer Kompozit) sokkal tartósabb és stabilabb, mint a hagyományos klikkes padlók. Megjelenésében tökéletes vizuális élményt nyújt és vízállóságának köszönhetően minden helyiségben alkalmazható. Padlófűtés esetén is remek megoldás. Környezetbarát alapanyagokból készül,100%-ban újrahasznosítható, alkalmazása alacsonyabb öko lábnyomot eredményez.
