Graboplast LVT PlankIT Luwin
Paraméterek
| Anyag | LVT |
| Felület | kőhatású |
| Kiszerelés | 2,2 m2/doboz |
| Kopásállóság | 0,55 mm kopóréteg |
| Súly kg | 8.4 kg |
| Szélesség cm | 31 cm |
| Szín | sötét szürke |
| Vastagság cm | 0.25cm |
| Hosszúság cm | 62cm |
Leírás
• 100% vízálló
• Ragasztós
• Magas, közületi kopásállósággal
• Koptatóréteg: 0,55 mm
A Grabo PlankIT 2,5 mm vastag Design Padló (LVT) burkolat, amely 0,55 mm vastag koptatórétege miatt elsősorban közületi felhasználásra ajánlott. Természetes megjelenést kölcsönöz, miközben ellenállósága hosszú évekig garantálja a burkolat tartósságát.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
