Cifre Kalon Green falburkoló 5x25 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Kiszerelés | 0,48 m2/doboz |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 7.2 kg |
| Szélesség cm | 5 cm |
| Szín | zöld |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.86cm |
| Hosszúság cm | 25cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
