Cifre Soul Pearl falburkoló 7,5x30 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Kiszerelés | 0,5 m2/doboz |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 8.5 kg |
| Szélesség cm | 7.5 cm |
| Szín | gyöngyház |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.86cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
