Velux tetőtéri ablak Felső kilinccsel GLL 1061 SK08 114x140 cm
Paraméterek
| Ablak üveg típusa | 3 rétegű üveg |
| Garancia | 10 év |
| Keret típusa | készre lakkozott fa |
| Kilincs típusa | felső |
| Magasság cm | 140 cm |
| Méret | 114x140 cm SK08 |
| Működtetés | kézi, utólag távvezérlésessé alakítható |
| Súly kg | 59.75 kg |
| Szélesség cm | 114 cm |
| Alkalmazás | normál helyiségek |
| 24168 |
Leírás
A felső kilincses Standard változathoz képest energiatakarékosabb ablak az egyedi ThermoTechnologyTM hőszigetelési rendszernek köszönhetően. Belül ragasztott üveggel látták el, amely védelmet nyújt a háztartási balesetekkel, sérülésekkel szemben. Az ablaküveg törés esetén nem hullik ki. A speciális gumitömítés huzatmentessé teszi a szobát. Üvege csökkenti az utcáról érkező zajterhelést és védi a kárpitokat a fakulástól.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
