Lunart Erick matt fehér mosdó 79,5x35,9x15 cm
Paraméterek
| Anyag | öntött márvány |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | matt |
| Kiszerelés | darab |
| Mélység cm | 15 cm |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 22.6 kg |
| Szélesség cm | 35.9 cm |
| Szín | matt fehér |
| Típus | íves, pultra ültethető |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 79.5cm |
Leírás
TARTÓSSÁG: az egyedülálló felületkezelésnek köszönhetően minden LUNART mosdó nagy kopás-, ütés- és vegyszerállósággal rendelkezik, valamint a hőmérsékletváltozással szemben is rendkívül ellenálló.
ÖKOLÓGIAI TISZTASÁG ÉS BIZTONSÁG: Az öntöttmárvány ásványi anyag és poliészter gyanta keveréke, amely nem tartalmaz mérgező összetevőket. A LUNART mosdók anyaga hipoallergén.
JAVÍTHATÓSÁG: Az öntöttmárvány az egyetlen fürdőszobai anyag, mely az esetleges sérüléskor tökéletesre javítható és felülete polírozható.
ANTIBAKTERIÁLIS: A LUNART mosdók sima, polírozott felületűek és teljesen mentesek a repedésektől vagy illesztésektől ezért a szennyeződés, a zsír és a baktériumok nem tapadnak meg a felületén. A gyártási folyamat során minden termék speciális összetételű Gelcoat IO NPG bevonatot kap. A bevonat segítségével a mosdó kellemes tapintásúvá és még higiénikusabbá válik.
GARANCIA: Minden mosdóra 10 év garanciát vállalunk!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Lunart Gabriel 1100 fényes fehér kétmedencés mosdó 110,1x45,1x13 cm
125.590,00 Ft/db
125.590 Ft
Rendelhető
Lunart Agatha fényes fehér akadálymentes mosdó 80x45,4x12,5 cm
103.690,00 Ft/db
103.690 Ft
Rendelhető
