Lunart Chloe matt fehér mosdó 42,8x12 cm
Paraméterek
| Anyag | öntött márvány |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | matt |
| Kiszerelés | darab |
| Mélység cm | 12 cm |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 10.5 kg |
| Szélesség cm | 42.8 cm |
| Szín | matt fehér |
| Típus | kerek, pultra ültethető |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
Leírás
TARTÓSSÁG: az egyedülálló felületkezelésnek köszönhetően minden LUNART mosdó nagy kopás-, ütés- és vegyszerállósággal rendelkezik, valamint a hőmérsékletváltozással szemben is rendkívül ellenálló.
ÖKOLÓGIAI TISZTASÁG ÉS BIZTONSÁG: Az öntöttmárvány ásványi anyag és poliészter gyanta keveréke, amely nem tartalmaz mérgező összetevőket. A LUNART mosdók anyaga hipoallergén.
JAVÍTHATÓSÁG: Az öntöttmárvány az egyetlen fürdőszobai anyag, mely az esetleges sérüléskor tökéletesre javítható és felülete polírozható.
ANTIBAKTERIÁLIS: A LUNART mosdók sima, polírozott felületűek és teljesen mentesek a repedésektől vagy illesztésektől ezért a szennyeződés, a zsír és a baktériumok nem tapadnak meg a felületén. A gyártási folyamat során minden termék speciális összetételű Gelcoat IO NPG bevonatot kap. A bevonat segítségével a mosdó kellemes tapintásúvá és még higiénikusabbá válik.
GARANCIA: Minden mosdóra 10 év garanciát vállalunk! Az ár a mosdót és a túlfolyó bekötéséhez szükséges alkatrészeket tartalmazza.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
