Krono Swiss Liberty Castle tölgy laminált padló 138x19,1x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | HDF |
| Felület | Premium Matt strukturált, vízálló, karcálló |
| Járható | V4 fózolás |
| Kiszerelés | 2,131 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC5/33 |
| Súly kg | 16 kg |
| Szélesség cm | 19.1 cm |
| Szín | tölgy |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 138cm |
Leírás
A Swiss Floor kollekció egyik egyik legnépszerűbb termékcsaládja a Liberty, ami műszaki paramétereit tekintve felveszi a versenyt a Grand Selection kollekció modelljeivel, ugyanakkor ára jóval kedvezőbb. A termékcsalád az alábbi jellemzőkkel rendelkezik: A természetes fát idéző megjelenés Tölgy és juhar rajzolat Vízálló, Aquastop technológia Karcálló Mikrokarcálló - Antiscratch felület
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
