Kos 33 mm-es műfű
Paraméterek
| Anyag | PP |
| Felület | Strukturált |
| Járható | igen |
| Kiszerelés | 1 m2 |
| Súly kg | 1.8 kg |
| Szélesség cm | 100 cm |
| Vastagság cm | 0.33cm |
| Hosszúság cm | 100cm |
| 97584 |
Leírás
- 33mm-es szálhosszúság
- választható 2-4 méteres szélesség
- egyenes és csavart, uv-stabilizált szálak
- valósághű, aprólékosan megtervezett struktúra
- sűrű, dús kialakítás
- rugalmas és ellenálló
- bőr és állatbarát
- 7 év gyártói uv-garancia
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
