Kömmerling 76AD fehér műanyag középfelnyíló nyíló-bukó balos erkélyajtó 150x200cm - 3 rétegű üveges
Paraméterek
| Ablak üveg típusa | 3 rétegű |
| Anyag | műanyag |
| Keret típusa | műanyag |
| Kilincs típusa | standard R07.2 fehér, 40 mm |
| Magasság cm | 200 cm |
| Működtetés | Nyíló-bukó |
| Nyílásirány | középfelnyíló balos |
| Nyílásméret | 1500x2000 mm |
| Szélesség cm | 150 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | Nyíló-bukó ertélyajtó |
| Alkalmazás | Nyíló-bukó |
Leírás
A Kömmerling 76AD fehér műanyag középfelnyíló nyíló-bukó balos erkélyajtó 3 rétegű üvegezéssel modern és látványos megoldás, amely nagyobb fényáteresztő felületet és kényelmes teraszkapcsolatot biztosít. A korszerű profilrendszer stabilitást, jó hőszigetelést és megbízható működést kínál, míg a középfelnyíló kialakítás esztétikus, harmonikus megjelenést ad. A balos nyíló-bukó szárny praktikus használatot és jól szabályozható szellőztetést tesz lehetővé, a 3 rétegű üvegezés pedig hozzájárul az energiatakarékos működéshez.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Velux tetőtéri ablak Felső kilinccsel GLL 1061 SK08 114x140 cm
257.957,00 Ft/db
257.957 Ft
Rendelhető
FAKRO ESV Burkolókeret - sík tetőfedő anyaghoz méret: 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
12.998,45 Ft/
-67%
Elfogyott
FAKRO belső roló ARP II 220 07 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
-57%
Elfogyott
FAKRO páraáteresztő fóliagallér XDP 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
2.499,36 Ft/
-64%
Elfogyott
