Kömmerling 76AD fehér műanyag középfelnyíló nyíló-bukó balos ablak 180x147cm - 3 rétegű üveges
Paraméterek
| Ablak üveg típusa | 3 rétegű |
| Anyag | műanyag |
| Keret típusa | műanyag |
| Kilincs típusa | standard R07.2 fehér, 40 mm |
| Magasság cm | 147 cm |
| Működtetés | Nyíló-bukó |
| Nyílásirány | középfelnyíló balos |
| Nyílásméret | 1800x1500 mm |
| Szélesség cm | 180 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | Nyíló-bukó ablak |
| Alkalmazás | Nyíló-bukó |
Leírás
A Kömmerling 76AD fehér műanyag középfelnyíló nyíló-bukó balos ablak 3 rétegű üvegezéssel esztétikus és jól használható megoldás, amely nagyobb üvegfelületet és harmonikus megjelenést kínál. A modern műanyag profilrendszer kedvező hő- és hangszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik, így hozzájárul az energiahatékony működéshez és a komfortos belső környezethez. A középfelnyíló kialakítás és a balos nyíló-bukó működés együttesen praktikus használatot, kényelmes szellőztetést és modern megjelenést biztosít, míg a 3 rétegű üvegezés tovább javítja az energetikai teljesítményt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Velux tetőtéri ablak Felső kilinccsel GLL 1061 SK08 114x140 cm
257.957,00 Ft/db
257.957 Ft
Rendelhető
FAKRO ESV Burkolókeret - sík tetőfedő anyaghoz méret: 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
12.998,45 Ft/
-67%
Elfogyott
FAKRO belső roló ARP II 220 07 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
-57%
Elfogyott
FAKRO páraáteresztő fóliagallér XDP 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
2.499,36 Ft/
-64%
Elfogyott
