King Origin 50 mm-es műfű
Paraméterek
| Anyag | PP |
| Felület | Strukturált |
| Járható | igen |
| Kiszerelés | 1 m2 |
| Súly kg | 2.8 kg |
| Szélesség cm | 100 cm |
| Vastagság cm | 0.5cm |
| Hosszúság cm | 100cm |
| 85571 |
Leírás
- puha és komfortos szálak
- választható 2-4 méteres szélesség
- optikailag tökéletes vastagság
- valósághű, aprólékosan megtervezett struktúra
- klímasemleges minősítés
- környezetbarát – 100%-ban újrahasznosítható
- rugalmasabb, erősebb, könnyebb, “Origin” hátoldal
- megerősített “Origin” szálrögzítés
- méretstabilabb “Origin” kialakítás
- egyszerű és gyors telepítés
- 7 év gyártói uv-garancia
