Grünwald Szennyvízgyűjtő tartály 10.5 m3
Paraméterek
| Hosszúság cm | 460 cm |
| Járható | Gyalogos forgalomra méretezve, személygépjármű áthaladás esetén kérje egyedi árajánlatunkat. |
| Magasság cm | 186 cm |
| Méret | 10,5 m3 |
| Súly kg | 430 kg |
| Szélesség cm | 180 cm |
| Típus | Normál területre |
| Alkalmazás | Normál területre |
| Hosszúság cm | 460cm |
Leírás
Kommunális és ipari szennyvíz befogadására, tokos kötéssel szerelhető befolyócsonkkal szerelt, talajsík alá süllyeszthető, zárt tároló. A hatósági megfelelőség és vízzáróság alapvető feltétele a nemzeti műszaki értékelés megléte, ami alapján egy zárt tároló CE jelzéssel ellátható, hatóságilag megfelelő. Szennyvíztartály esetén két feltételnek kell teljesülnie, minősített tartály és szakmailag képzett telepítő kivitelezői nyilatkozata.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Grünwald Gépészeti csomag esővízgyűjtő rendszerhez házba történő visszavezetéshez
822.959,00 Ft/db
822.959 Ft
Rendelhető
Grünwald Gépészeti csomag esővízgyűjtő rendszerhez öntöző rendszer üzemeltetéshez
600.709,00 Ft/db
600.709 Ft
Rendelhető
Grünwald Gépészeti csomag esővízgyűjtő rendszerhez tömlős locsoláshoz
281.939,00 Ft/db
281.939 Ft
Rendelhető
Grünwald Olajleválasztó berendezés
Rendelhető
