CAVA WAKV6830 falburkoló 39,8x119,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált,márványhatású |
| Kiszerelés | 1,44 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 29 kg |
| Szélesség cm | 39.8 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Cava |
| Alkalmazás | lakótér, kültér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 119.8cm |
| 128830 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum). Tonalistása V4: A termékskála elemei színárnyalatbeli eltérést mutathatnak a természetes hatás elérése érdekében! A kedvező színhatás és esztétikus felület kialakításához a lapokat a burkolás megkezdése előtt rendezze el egyéni elképzelése szerint. Változatosan, ne árnyalat szerint szétválasztva kerüljenek burkolásra!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
