BerryAlloc Chateau Teak Brown halszálka mintás laminált padló
Paraméterek
| Anyag | HDF |
| Felület | karcálló, fröccsenés álló |
| Járható | V4 fózolás |
| Kiszerelés | 1,016 m2/doboz |
| Kopásállóság | AC4/32 |
| Súly kg | 7.3 kg |
| Szélesség cm | 8.4 cm |
| Szín | tölgy |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 50.4cm |
Leírás
A minőség, variálhatóság és az elegancia páratlan találkozása.
Vastagság: 8mm
Vízállóság: Fröccsenés álló
Kopásállóság: AC4 / 32
Fózolás: V fugás, 4 élén fózolt
Felület: Valódi fastruktúra, karcálló felület
Klikkrendszer: Chateau lock klikkrendsze
Padlófűtés kompatibilitás: Telepíthető vizes padlófűtésre
Garancia: Lakossági – élettartam garancia
Lapméret: 504mm x 84mm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
BerryAlloc Chateau Texas Lgiht Natural halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Walnut Brown halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Bloom Sand Natural halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Gyant Dark Brown halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Bloom Light Brown halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Charme Light Natural mintás halszálka laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Java Natural halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Texas Light Brown halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Merbau Brown halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Chestnut White halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Java Light Grey halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
BerryAlloc Chateau Charme Black halszálka mintás laminált padló
12.398,62 Ft/m2
12.597 Ft
Rendelhető
