Bauder PYE PV 200 S 5 EN natúr pala
Paraméterek
| Kiszerelés | 5 m2/tekercs |
| Súly kg | 51.1 kg |
| Hosszúság méter | 5 m |
| Vastagság mm | 5 mm |
Leírás
| Leírás | Elasztomerbitumenes hegeszthető lemez |
| Felhasználás | hegesztés |
| Felső oldal | pala |
| Alsó oldal | fólia |
| Hordozóbetét | poliészterfátyol 250 g/m2 |
| Hossz | 5 m |
| Szélesség | 1 m |
| Vastagság | 5,2 mm |
| Hidegtűrés | ≤ -25 °C |
| Hőállóság | ≥ +100 °C |
| Nyúlás | ≥ 35 % |
| Alkalmazás | DP/E1 PYE PV 200 S5 |
| Termékszám |
1773 2000 (natúr pala) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
