Valore Qubus White padlóburkoló 60x60x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | kőhatású, retifikált |
| Járható | R10 |
| Kiszerelés | 1,8 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 30 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 54 m2/raklap |
| Szélesség cm | 60 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Qubus |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, nappali, konyha, kültér |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
| 48011 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk. Kopásállósága PEI 4: Használatát olyan helyiségekbe javasoljuk, amelyek nagy forgalomnak és jelentős koptató hatásnak vannak kitéve.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
