Teraszfedés Capri 3X3 szürke/ bronz
Paraméterek
| Anyag | Polikarbonát/Pórszórt alumínium/Galvanizált acél |
| Garancia | 1 év |
| Hosszúság cm | 305 cm |
| Magasság cm | 305 cm |
| Súly kg | 49.4 kg |
| Szélesség cm | 295 cm |
| Szín | Szürke/Bronz |
| Típus | Kerti Pavilon |
| 45254 |
Leírás
Stílus és stabilitás hosszú évekre
• Kiválóan ellenáll a zord időjárásnak, a külső behatásoknak és az UV sugárzásnak
• Egyszerű összeszerelés– kattintásra záródó tetőpanelek
• Tetőre mászni nem szükséges
• Rugalmasan, tetszés szerint elhelyezhető tartólábak
• Igény szerint állítható falcsatlakozás
• Méretek széles választéka
• Világítási rendszer (külön rendelhető)
Letölthető dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
