SR Master térkő - HULLÁMOS KERTI JÁRDA - HOMOK színben
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | raklap |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | kőhatású |
| Rakat norma (db) | 20 db/raklap |
| Súly kg | 14 kg |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
| Alkalmazás | kültér |
| Vastagság mm | 50 mm |
| Szélesség mm | 430 mm |
| Hosszúság mm | 540 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
SR Master térkő - RUSZTIKUS KERTI TIPEGŐ - NATÚR cementszürke színben
4.500,00 Ft/db
4.500 Ft
Rendelhető
SR Master térkő - HULLÁMOS KERTI JÁRDA - NATÚR cementszürke színben
4.500,00 Ft/db
4.500 Ft
Rendelhető
SR Master térkő - VASÚTI TALPFA NAGY - NATÚR cementszürke színben
4.400,00 Ft/db
4.400 Ft
Rendelhető
SR Master térkő - FATÖRZS KERTI TIPEGŐ - NATÚR cementszürke színben
4.100,00 Ft/db
4.100 Ft
Rendelhető
SR Master térkő - FÉLHOLD KERTI TIPEGŐ NATÚR cementszürke színben
3.900,00 Ft/db
3.900 Ft
Rendelhető
SR Master térkő - VASÚTI TALPFA KICSI - NATÚR cementszürke színben
3.200,00 Ft/db
3.200 Ft
Rendelhető
SR Master térkő FAMINTÁS 45-ös család - NATÚR cementszürke színben
7.490,46 Ft/m2
7.490 Ft
Rendelhető
SR Master térkő RUSZTIKUS 45-ös család - NATÚR cementszürke színben
7.490,46 Ft/m2
7.490 Ft
Rendelhető
SR Master térkő MACSKAKÖVES 45-ös család - NATÚR cementszürke színben
7.490,46 Ft/m2
7.490 Ft
Rendelhető
