Sleeping Beatuy Silver Struktura falburkoló 39,8x119,8x1,1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált, strukturált, dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 9.3 kg |
| Szélesség cm | 39.8 cm |
| Szín | ezüst |
| Termékcsalád | Sleeping Beauty |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1.1cm |
| Hosszúság cm | 119.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x179,8x0,9 cm
28.700,00 Ft/m2
30.709 Ft
Rendelhető
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
21.249,58 Ft/m2
25.287 Ft
Rendelhető
