Semmelrock Umbriano lap gránitszürke-fehér (60x30x3,8cm)
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 6 lap/sor |
| Hosszúság cm | 15 cm |
| Kiszerelés | 1,09 m2/sor |
| Rakat norma (db) | 60 lap/raklap |
| Rakat norma (m2) | 10,9 m2/raklap |
| Súly kg | 15.8 kg |
| Vastagság mm | 38 mm |
| Szélesség mm | 300 mm |
| Hosszúság mm | 600 mm |
Leírás
Alkalmazás:
• teraszok
• télikertek
• járdák
• bejáratok
• belső udvarok
Legfontosabb jellemzők:
• természethű
• minden kő egyedi darab
•
• exkluzív megjelenés a formáknak és színeknek köszönhetően
• só- és fagyállóság
• csúszásmentes és kopásálló felület
• Semmelrock Protect® felületi védelem
• teraszok
• télikertek
• járdák
• bejáratok
• belső udvarok
Legfontosabb jellemzők:
• természethű
• minden kő egyedi darab
•
• exkluzív megjelenés a formáknak és színeknek köszönhetően
• só- és fagyállóság
• csúszásmentes és kopásálló felület
• Semmelrock Protect® felületi védelem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
