Semmelrock CityGo térkő (20x10x4 cm) - őszilomb
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 50 db/m2 |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Kiszerelés | 1.08 m2/sor vagyis 54 db/sor |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 20x10x4 |
| Rakat norma (db) | 810 db/raklap |
| Rakat norma (m2) | 16.2 m2/raklap |
| Súly kg | 1.86 kg |
| Szélesség cm | 10 cm |
| 99807 |
Leírás
Kifejezetten a gyalogos forgalom és teraszok kialakításához ideális, de a Citytop termékcsalád nagyobb teherbírású tagjaival is tökéletesen harmonizál.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Semmelrock Appia Antica kombi (22,6x19,2; 19,2x15;19,2x11,3)x8 cm
14.329,00 Ft/m2
14.329 Ft
Rendelhető
Semmelrock Umbriano kombi gránitszürke-fehér (40x20, 40x40, 60x40)x6cm
14.949,00 Ft/m2
14.949 Ft
Rendelhető
Semmelrock Umbriano kombi gránit-beige (40x20, 40x40, 60x40)x6cm
14.949,00 Ft/m2
14.949 Ft
Rendelhető
Semmelrock Castello Antico kombi szürke-fekete (12,5x6,2, 12,5x12,5, 18,7x12,5, 25x18,7)x6cm
16.219,00 Ft/m2
16.219 Ft
Rendelhető
Semmelrock Castello Antico kombi vörös-barna (12,5x6,2, 12,5x12,5, 18,7x12,5, 25x18,7)x6cm
16.219,00 Ft/m2
16.219 Ft
Rendelhető
Semmelrock Castello Antico kombi homoksárga (12,5x6,2, 12,5x12,5, 18,7x12,5, 25x18,7)x6cm
16.219,00 Ft/m2
16.219 Ft
Rendelhető
