Semmelrock Asti Colori lap füstbarna (60x30x3,8cm)
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 6 lap/sor |
| Hosszúság cm | 15 cm |
| Kiszerelés | 1,08 m2/sor |
| Rakat norma (db) | 60 lap/raklap |
| Rakat norma (m2) | 10,8 m2/raklap |
| Súly kg | 15.8 kg |
| Vastagság mm | 38 mm |
| Szélesség mm | 300 mm |
| Hosszúság mm | 600 mm |
Leírás
Alkalmazás:
• teraszok
• télikertek
• utak
• bejáratok
• belső udvarok
Legfontosabb jellemzők:
• Colorflow Design – egyedi és különlegesen élénk színjáték
• tiszta formák az egyenes, éltörés nélküli széleknek köszönhetően
•
• nagyfokú variációs lehetőség az egymással harmonizáló elemek segítségével
• só- és fagyállóság
• csúszásmentes és kopásálló felület
Tudnivalók:
• A 8 cm vastagságú lapok személygépkocsival is járhatók.
• teraszok
• télikertek
• utak
• bejáratok
• belső udvarok
Legfontosabb jellemzők:
• Colorflow Design – egyedi és különlegesen élénk színjáték
• tiszta formák az egyenes, éltörés nélküli széleknek köszönhetően
•
• nagyfokú variációs lehetőség az egymással harmonizáló elemek segítségével
• só- és fagyállóság
• csúszásmentes és kopásálló felület
Tudnivalók:
• A 8 cm vastagságú lapok személygépkocsival is járhatók.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
