SCRATCH Bianco lépcsőlap 29,8x119,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált lépcső |
| Járható | R10 |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 8.4 kg |
| Szélesség cm | 29.8 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Scratch |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba,kültér |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 119.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Neve Creative Bianco Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Bianco Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Terrakotta Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Blue Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Green Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
