Ritual Grey Matt padlóburkoló 60x120x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 2 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált, márványhatású |
| Járható | R9 |
| Kiszerelés | 1,43 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 30.03 kg |
| Szélesség cm | 60 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Ritual |
| Alkalmazás | beltér,fürdőszoba, konyha, kültér |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 120cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).Kopásállóság:PEI4
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Neve Creative Bianco Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Bianco Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Terrakotta Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Blue Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Green Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Soulwood Chocolatte Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
19.900,00 Ft/m2
23.681 Ft
Rendelhető
