Modern Motyw D padlóburkoló 19,8x19,8x7,5 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 28 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | strukturált |
| Járható | R9 |
| Kiszerelés | 1,1 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI3 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 60 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 66 m2/raklap |
| Súly kg | 17.95 kg |
| Szélesség cm | 19.8 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Modern |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba,konyha |
| Vastagság cm | 0.75cm |
| Hosszúság cm | 19.8cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum). Kopásállósága PEI 3
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Neve Creative Bianco Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Bianco Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Terrakotta Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Blue Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Green Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Soulwood Chocolatte Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
19.900,00 Ft/m2
23.681 Ft
Rendelhető
