Love Nest Comfy White Ret falburkoló 35x100 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Kiszerelés | 1,4 m2/doboz |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 20.4 kg |
| Szélesség cm | 35 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | márványhatás |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 100cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Love Precious Superb Calacatta Matt Ret dekor falburkoló 35x70 cm
19.900,00 Ft/db
19.900 Ft
Rendelhető
Love Precious Tender Calacatta Matt Ret dekor falburkoló 35x70 cm
19.900,00 Ft/db
19.900 Ft
Rendelhető
Love Marble Shape Light Grey Shine Ret dekor falburkoló 35x100 cm
13.900,00 Ft/m2
14.595 Ft
Rendelhető
