Love Nest Brick Grey dekor falburkoló 8,5x35 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.4 kg |
| Szélesség cm | 8.5 cm |
| Szín | szürke |
| Típus | márványhatás |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 35cm |
| 47930 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Love Marble Shape Light Grey Shine Ret dekor falburkoló 35x100 cm
13.900,00 Ft/m2
14.595 Ft
Rendelhető
Love Precious Tender Calacatta Matt Ret dekor falburkoló 35x70 cm
19.900,00 Ft/db
19.900 Ft
Rendelhető
Love Precious Superb Calacatta Matt Ret dekor falburkoló 35x70 cm
19.900,00 Ft/db
19.900 Ft
Rendelhető
