LIVIA Bianco Struktura falburkoló 25x75x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 7 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású |
| Járható | strukturált |
| Kiszerelés | 1,3 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 28 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 36,4 m2/raklap |
| Súly kg | 21.06 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Livia |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 75cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Neve Creative Terrakotta Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Blue Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Dark Green Struktura dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Bianco Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Bianco Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura A dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
Neve Creative Beige Struktura B dekor falburkoló 19,8x19,8x6,5 cm
24.850,00 Ft/m2
19.383 Ft
Rendelhető
