Kömmerling Premidoor 76 ''A'' sémás emelő-toló szerkezet 450x240cm - 3 rétegű üveges
Paraméterek
| Ablak üveg típusa | 3 rétegű |
| Anyag | műanyag |
| Keret típusa | műanyag |
| Kilincs típusa | SI-LI.HS300 PZ belső, fehér |
| Magasság cm | 240 cm |
| Működtetés | Emelő-toló |
| Nyílásirány | balról jobbra mozgó szárny |
| Nyílásméret | 4500x2400 mm |
| Szélesség cm | 450 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | Emelő-toló szerkezet |
| Alkalmazás | Emelő-toló |
Leírás
A Kömmerling Premidoor 76 „A” sémás emelő-toló szerkezet 3 rétegű üvegezéssel prémium megoldás nagy teraszkapcsolatok, modern nappalik és látványos üvegfelületek kialakításához. Az emelő-toló működés könnyed és komfortos használatot biztosít még nagyméretű szerkezetek esetén is, miközben a rendszer modern megjelenést és kiváló kapcsolatot teremt a belső és külső tér között. A 3 rétegű üvegezés hozzájárul a kedvező hőszigetelési tulajdonságokhoz, az energiahatékony működéshez és a komfortos beltéri környezethez. A nagyméretű üvegfelületek világos, elegáns és exkluzív összhatást adnak, ezért a szerkezet új építésű és prémium felújítási projektekhez is ideális választás.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Velux tetőtéri ablak Felső kilinccsel GLL 1061 SK08 114x140 cm
257.957,00 Ft/db
257.957 Ft
Rendelhető
FAKRO ESV Burkolókeret - sík tetőfedő anyaghoz méret: 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
12.998,45 Ft/
-67%
Elfogyott
FAKRO belső roló ARP II 220 07 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
-57%
Elfogyott
FAKRO páraáteresztő fóliagallér XDP 07, 78x140 cm - SZOMBATHELYI TELEPHELYEN
2.499,36 Ft/
-64%
Elfogyott
