Kocsibeálló VITORIA 5000 szürke/bronz
Paraméterek
| Anyag | Porszórt alumínium/Galvanizált acél |
| Garancia | 1 év |
| Hosszúság cm | 501 cm |
| Magasság cm | 239 cm |
| Súly kg | 108.4 kg |
| Szélesség cm | 291 cm |
| Szín | Szürke/Bronz |
| Típus | Kocsibeálló |
| 100573 |
Leírás
•Alapvetően törhetetlen polikarbonát légkamrás panelek •4 lábú kivitelezés, könnyű és széles bejárat •Nagy teherbírású szerkezet és jégverésnek ellenálló panelek •Kiválóan vízzáró tetőszerkezet- extrém időjárási viszonyok között is megbízható vízzáró teljesítmény - védi a paneleket a hőtágulás okozta károktól • Rozsdaálló, porszórt alumíniumból és galvanizált acélból készült váz •Részletes szerelési útmutató– 2 személy által könnyen összeszerelhető
Letölthető dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
