Intero Beige padlóburkoló 59,8x59,8x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált |
| Járható | R10 |
| Kiszerelés | 1,07 m2/doboz |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 22.47 kg |
| Szélesség cm | 59.8 cm |
| Szín | bézs |
| Termékcsalád | Intero |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 59.8cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
