Horizon Gold Matt padlóburkoló 120x120x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 2 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált, márványhatású |
| Járható | R9 |
| Kiszerelés | 2,87 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 60.27 kg |
| Szélesség cm | 120 cm |
| Szín | arany |
| Termékcsalád | Horizon |
| Alkalmazás | beltér,fürdőszoba, konyha, kültér |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 120cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).Kopásállóság:PEI4
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x179,8x0,9 cm
28.700,00 Ft/m2
30.709 Ft
Rendelhető
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
21.249,58 Ft/m2
25.287 Ft
Rendelhető
