GOLDEN HILLS Pietra Inserto falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | üveg dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 4.32 kg |
| Szélesség cm | 29.8 cm |
| Szín | fekete |
| Termékcsalád | Golden hills |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 89.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x179,8x0,9 cm
28.700,00 Ft/m2
30.709 Ft
Rendelhető
Heartwood Cardamon Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
21.249,58 Ft/m2
25.287 Ft
Rendelhető
Soulwood Chocolatte Struktura matt padlóburkoló 19,8x119,8x0,9 cm
19.900,00 Ft/m2
23.681 Ft
Rendelhető
