Rockwool Multirock Super kőzetgyapot 75x625x1000 mm széles
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 10 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.039 W/m K |
| Kiszerelés | 6,25 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 15 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 93,75 m2/raklap |
| Súly kg | 10 kg |
| Testsűrűség | 28 kg/m3 |
| Típus | Multirock |
| Alkalmazás | tetőtér, födém, válaszfal |
| Vastagság mm | 75 mm |
| Szélesség mm | 625 mm |
| 38572 |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víztaszító, csupasz kőzetgyapot lemez. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, képes a tűzterjedést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a le-vegőével megegyező. Nem zsugorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
A Multirock lemezek ROCkWOOl feliratos polietilén zsugorfóliába csomagolva, bálában kerülnek forgalomba. A termék legfontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísé rőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
